Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Fixem Centrum Narzędziowe

zadzwoń do nas:
(+48) 25 308 12 12
Język
ROOKS
ZŁĄCZE LUTOWNICZE,HERMETYCZNE 1,7MM WHITE OK-03.1000
jedna gwiazdka jedna gwiazdka
dwie gwiazdki dwie gwiazdki
trzy gwiazdki trzy gwiazdki
cztery gwiazdki cztery gwiazdki
pięć gwiazdek pięć gwiazdek
(0)
wczytywanie
Kod Produktu:
OK-03.1000
Masa:
1,00 kg
Gwarancja:
Producenta 1 rok
45,00 zł.
add_shopping_cart
Kupiło 100 osób.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

 Złącze lutownicze ROOKS przeznaczone jest do precyzyjnego łączenia przewodów ektrycznych w samochodach, łodziach, motocyklach, skuterach wodnych oraz w elektronice i elektryce ogólnej.

Złącze składa się z tulei termokurczliwej, izolującej do 1kV (zgodnie z wytycznymi ROhS), dwóch pierścieni uszczelniających, które dają 100% wodoszczelność oraz lutu niskotemperaturowego o minimalnej temperaturze topnienia równej 138'C.

Zasada działania: tuleja termokurczliwa zaczyna się kurczyć już w temperaturze 60'C, obkurczanie tulei sprawia, że złącze jest jednocześnie wzmacniane i osiąga bardzo dużą wytrzymałość na rozciąganie. Do wykonania połączenia wystarczy nagrzewnica lub opalarka elektryczna o temperaturze min 200'C (z reguły urządzenia te mają temperaturę pracy równą 350'C i więcej), złącze można wykonać również zapalniczką, ponieważ tuleja jest płomienioodporna. Następnie następuje uszczelnienie złącza za pomocą pierścieni uszczelniających i połączenie lutownicze (niskotemperaturowe).