Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Fixem Centrum Narzędziowe

zadzwoń do nas:
(+48) 25 308 12 12
Język
Bass Polska
OPRYSKIWACZ RĘCZNY 6L BP-8636
jedna gwiazdka jedna gwiazdka
dwie gwiazdki dwie gwiazdki
trzy gwiazdki trzy gwiazdki
cztery gwiazdki cztery gwiazdki
pięć gwiazdek pięć gwiazdek
(0)
wczytywanie
Kod Produktu:
BP-8636
Kod EAN:
5902067605608
Masa:
1,32 kg
Gwarancja:
Producenta 1 rok
48,50 zł.
add_shopping_cart
Kupiło 7,826 osób.

Głównym przeznaczeniem opryskiwaczy ciśnieniowych jest aplikacja środków ochrony roślin oraz nawozów płynnych w nawożeniu dolistnym.

Opryskiwacz ciśnieniowy to idealne rozwiązanie do twojego ogrodu lub na działkę. Wybierz praktyczne i funkcjonalne urządzenie, aby systematycznie dbać o swoje drzewa i cieszyć się dorodnymi zdrowymi owocami.

-Wskaźnik poziomu płynów ułatwia precyzyjne mieszanie pestycydów i nawozów.

-Dzięki specjalnie zaprojektowanej dyszy oraz lancy o długości 57 cm zraszanie jest komfortowe, a opryski można wykonywać nawet w wyższych partiach drzew bez konieczności korzystania z drabiny. 130-centymetrowy wąż pozwala też na opryskiwanie ze zbiornika postawionego na podłożu.

-Zbiornik mogący pomieścić 6 litrów płynu do oprysków pozwala na opryskanie dużej części ogrodu, dzięki czemu nie wymaga on częstego uzupełniania płynu. Jeden pojemnik z powodzeniem pozwoli zrosić drzewa na standardowej działce rekreacyjnej.

-Niewielka waga pojemnika z wytrzymałego sztucznego tworzywa. Nawet całkowicie napełniony będzie na tyle lekki, że z powodzeniem poradzi sobie z nim osoba o niewielkiej posturze. Praktyczny pasek umożliwia wygodne noszenie pojemnika podczas wykonywania oprysków.

-Brak skomplikowanych mechanizmów oraz wytwarzanie ciśnienia za pomocą ergonomicznej rączki i tłoka to bezproblemowa, nie wymagająca szkolenia obsługa. Dzięki temu poradzi sobie z nią każdy bez względu na umiejętności. Natryskiwanie wykonywane jest za pomocą jednego funkcjonalnego przycisku.

Parametr Wartość
Pojemność robocza 6,0 l
Ciśnienie robocze 3,5bar
Długość lancy 57cm
Długość wężyka 130cm