Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Fixem Centrum Narzędziowe

zadzwoń do nas:
(+48) 25 308 12 12
Język
OLEO-MAC
PILARKA SPALINOWA 1,4KM 30CM GSTH240
jedna gwiazdka jedna gwiazdka
dwie gwiazdki dwie gwiazdki
trzy gwiazdki trzy gwiazdki
cztery gwiazdki cztery gwiazdki
pięć gwiazdek pięć gwiazdek
(0)
wczytywanie
Kod Produktu:
GSTH240
Kod EAN:
8026619078645
Masa:
1,00 kg
Gwarancja:
Producenta 1 rok
998,00 zł.
add_shopping_cart

OPIS

Nowa pilarka łańcuchowa do okrzesywania GSTH 240 to idealne urządzenie do wszystkich prac domowych. Niezawodna, nadaje się do szeregu zadań, takich jak cięcie pod niewygodnymi kątami, cięcie w nietypowych pozycjach (z maszyną przechyloną lub do góry nogami). Nowa pilarka oferuje doskonałe połączenie niewielkiego ciężaru, mocy cięcia i elastyczności użytkowania. Jest to idealna maszyna do wszystkich prac związanych z okrzesywaniem.

➜ Specjalny hamulec bezpieczeństwa

➜ Specjalna osłona rąk - najwyższy stopień bezpieczeństwa

Mocna oraz wytrzymała konstrukcja

Ergonomiczny kształt minimalizuje wysiłek podczas pracy

Łatwy dostęp do istotnych elementów urządzenia wymagających częstej konserwacji (np. filtr, świece zapłonowe)

➜ Łatwe napinanie łańcucha

➜ Automatyczny system smarowania łańcucha

➜ Hamulec łańcucha w celu zwiększenia bezpieczeństwa pracy

➜ System antywibracyjny AVS

Włoska firma Oleo-Mac jest to jedna z największych i renomowanych firm produkujących kosiarki spalinowe, elektryczne, kosy, pilarki, glebogryzarki oraz części i akcesoria ogrodnicze.

Od początku istnienia firmy na rynku, czyli od roku 1992, firma stawia na najwyższą jakość, stale doskonaląc i poprawiając swój produkt.

CECHY PRODUKTU:

✅ Rozrusznik typu EasyOn: ułatwia rozruch silnika eliminując niebezpieczeństwo odbicia, minimalizując wysiłek operatora.

Ergonomiczna i wyważona, nowa pilarka łańcuchowa do okrzesywania wyróżnia się wygodną obsługą w dowolnej pozycji pracy bez zmęczenia operatora.

✅ Układ antywibracyjny zbudowany z 3 amortyzatorów sprężynowych: znacznie izoluje operatora od wibracji generowanych przez silnik, co w znacznym stopniu zwiększa komfort podczas pracy.

✅ Wyłącznik zapłonu „AlwaysOn” : automatycznie powraca do pozycji ON po każdym zatrzymaniu, dzięki czemu wyeliminowano ryzyko zalania silnika.

✅ Dogodnie umieszczona pompka rozruchowa, ułatwia uruchomienie zimnego silnika, uruchomienie po uzupełnieniu poziomu paliwa oraz po długim okresie przechowywania.

Pokrywa filtra z centralną śrubą: zapewnia szybki dostęp do filtra i wnęki świecy zapłonowej bez konieczności użycia narzędzi; duży nylonowy filtr gwarantuje długi czas pracy bez konieczności konserwacji filtra.

✅ Boczny napinacz łańcucha umożliwia szybką i bezpieczną regulację napięcia łańcucha w dowolnym momencie.

Automatyczna, aluminiowa pompa olejowa: napędzana przez sprzęgło, nie podaje oleju na biegu jałowym silnika, zmniejszając zużycie oleju i zanieczyszczenie środowiska.

✅ Cewka cyfrowa ze sterowaniem elektronicznym i ogranicznikiem obrotów: dla łatwiejszego uruchamiania, lepszej wydajności dzięki równomiernemu spalaniu i zmniejszonemu zużyciu paliwa.

SPECYFIKACJA:

  • Moc użyteczna urządzenia: 1,2 KM - 0,9 kW
  • Moc silnika: 1,4 KM - 1,1 kW
  • Pojemność zbiornika oleju / paliwa: 0,16l / 0,2l
  • Waga: 3,2 kg (bez łańcucha i prowadnicy)
  • Długość prowadnicy: 25cm/ 10"
  • Pompa olejowa: automatyczna/regulowana
  • Łańcuch (podziałka x szerokość): 3/8"x0.50"
  • Pojemność silnika: 25,4 cm³

ZESTAW STARTOWY

✅ Wysokiej jakości olej syntetyczny Oleo-Mac Eurosint 2 EVO (100ml) o doskonałych właściwościach lepkości dynamicznej i gęstości, które zapewniają trwałość filmu olejowego oraz jego odporność na zerwanie. Bezpośrednio przekłada się to na żywotność smarowanych olejem EUROSINT2 EVO elementów silnika. Przypominamy, że olej ten stosuje się w mieszance 50:1.

✅ Olej do łańcuchów i prowadnic pił mechanicznych Oleo-Mac Chain lube (1000 ml). Produkt wyprodukowany na bazie mineralnej, posiada wysoki stopień biodegradowalności. Przeznaczony do stosowania w szerokim zakresie temperatur.

Pilnik z uchwytem do ostrzenia łańcuchów o podziałce

INFORMACJE DODATKOWE:

⭐Miękki rozruch - bezproblemowy start | Elektroniczny zapłon

⭐Specjalna mocna linka do rozruchu | Sprzęt bardzo trwały

⭐Standardowy łańcuch - dostęp do części zamiennych w każdym sklepie specjalizującym się w dystrybucji i sprzedaży pił i pilarek.

⭐Świetnie nadaje się do przydomowych prac jak i półprofejsonalnych

⭐Automatyczny system smarowania łańcucha

⭐Hamulec łańcucha w celu zwiększenia bezpieczeństwa pracy

System antywibracyjny AVS