Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Fixem Centrum Narzędziowe

zadzwoń do nas:
(+48) 25 308 12 12
Język
ROCKS
ŚCIĄGACZ DO USZCZELEK WTRYSKIWACZY , Z MŁOTKIEM OK-05.0003
jedna gwiazdka jedna gwiazdka
dwie gwiazdki dwie gwiazdki
trzy gwiazdki trzy gwiazdki
cztery gwiazdki cztery gwiazdki
pięć gwiazdek pięć gwiazdek
(0)
wczytywanie
Kod Produktu:
OK-05.0003
Masa:
1,00 kg
Gwarancja:
Producenta 1 rok
282,15 zł.
add_shopping_cart

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

 Ściągacz do uszczelek wtryskiwacza przeznaczony jest do bezpiecznego wyciągania miedzianych podkładek wtrysków w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Ściągacz służy do podkładek w rozmiarze: 5-13 mm. Posiada młotek bezwładnościowy, dzięki któremu z łatwością wyciąga się zapieczone i zakleszczone podkładki. 

Ściągacz do podkładek wtryskiwaczy wykonany jest ze sprężystej stali narzędziowej, posiada oś o średnicy 14 mm i długości aż 340 mm, co umożliwia pracę w głębokich kanałach wtryskiwaczy w głowicy. Uchwyt podkładek realizowany jest za pomocą stożka o mocnym, drobnozwojnym gwincie, który wbija się i wkręca w podkładkę. Dzięki temu wyeliminowane zostały drobne elementu ruchome oraz łapki i podkładki (jak w innych ściągaczach), co podnosi żywotność ściągacza ROOKS oraz eliminuje prawdopodobieństwo złamania się łapki i wpadnięcia jej do cylindra.