Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Bass Tools Fixem Centrum Narzędziowe

zadzwoń do nas:
(+48) 25 308 12 12
Język
Bass Polska
WIERTNICA DIAMENTOWA DO BETONU 7754 BP-7754
jedna gwiazdka jedna gwiazdka
dwie gwiazdki dwie gwiazdki
trzy gwiazdki trzy gwiazdki
cztery gwiazdki cztery gwiazdki
pięć gwiazdek pięć gwiazdek
(0)
wczytywanie
Kod Produktu:
BP-7754
Masa:
1,00 kg
Gwarancja:
Producenta 1 rok
5 290,00 zł.
add_shopping_cart

Wiertnica posiada 3-biegową przekładnię mechaniczną i została wyposażona w nowoczesny silnik o dużej mocy znamionowej 5580 W, charakteryzujący się bezawaryjnością i niskim poziomem głośności.

Prostota i wygoda obsługi, dzięki ergonomicznie rozmieszczonym elementom sterowania, zapewniają efektywną i wysoce profesjonalną pracę.

Przekładnia w kąpieli olejowej gwarancją trwałości i długiej żywotności: napęd, którego przekładnia jest cały czas zanurzona w kąpieli olejowej wolniej się przegrzewa, co pozwala na większą ilość wykonanych cykli pracy, zanim zadziała zabezpieczenie termiczne.

Możliwość dostosowania prędkości wiercenia do obrabianego materiału: w celu poprawy wydajności wiertnicę wyposażyliśmy w przekładnię o wysokiej (H), średniej (M) i niskiej (L) prędkości. Bieg H służy do wiercenia małymi wiertłami w miękkim materiale, bieg M do wiercenia średnim wiertłem w twardym materiale, bieg L zaś do wiercenia dużym wiertłem w twardym materiale.

Wiertnica diamentowa ma funkcje łagodnego rozruchu.

 

Max. średnica wiertła: 406mm

Parametr Wartość
Napięcie 220V
Moc 5580W
Obroty 280/410/550rpm